Кошничка 0 x

Product

Mizon Ampoule Miniature Set

2.490 ден 1.743 ден

Тоа е сет со 5 минијатурни ампули кои третираат разични состојби на кожата. Ги содржи следните ампули: Mizon Snail Repair Intensive ampoule, Mizon Hyaluronic Acid 100, Mizon Collagen 100, Mizon Placenta 45, Mizon Night Repair Seruming ampoule.

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: , Бренд:

Mizon Ampoule Miniature Set

2.490 ден 1.743 ден