Кошничка 0 x

Product

Mizon Snail Repair Intensive Toner Miniature 50ml

780 ден

Нема на залиха

Поттикнувачки тонер со концентриран филтрат од слуз од полжав кој ја враќа рамнотежата и виталноста на кожатa.

 

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Употреба: Нанесете нежно со дланките соодветна количина на лицето по миењето. Нанесете рамномерно на целото лице за да се апсорбира.

Состав: вода, пропандиол, метил глуцет-20, глицерин, глицерет-26, филтрат од слуз од полжав, C12-14 парет-12, 1,2-хександиол, трехалоза, карбомер, трометамин, пантенол, етилхексилглицерин, аденозин, бутилен гликол, поликватерниум-51, целулозна гума, екстракт од Centella asiatica, екстракт од Houttuynia Cordata, екстракт од семе од Salvia hispanica, екстракт од лист од Origanum vulgare, екстракт од лист од Chamaecyparis obtusa, екстракт од гранче од Salix alba (врба), екстракт од фермент од Lactobacillus/соја, екстракт од Portulaca oleracea, екстракт од гранче од Cinnamomum cassia, екстракт од корен од Scutellaria baicalensis, феноксиетанол.

Mizon Snail Repair Intensive Toner Miniature 50ml

780 ден

Нема на залиха