Кошничка 0 x

Product

Mizon Snail rutina vo 4 чекори (Mini Size)

2.505 ден 1.378 ден

Сет од 4 производи од линијата Snail, пена за чистење, тонер, есенција и крем. Сет за сеопфата нега на лицето во 4 чекори. (Mini Size)

Купувајте ги со попуст од 10% до 45% попуст производите од Snail линијата на Mizon.

За секој купен Mizon Snail производ добивате 10% попуст.

За 2 купени Mizon Snail производи добивате 20% попуст.

За 3 купени Mizon Snail производи добивате 30% попуст.

За 4 купени Mizon Snail производи добивате 40% попуст.

За 5 или повеќе купени Mizon Snail производи добивате 45% попуст.

Изберете ги вашите производи и контактирајте не на info@olpeo.mk или на социјалните мрежи за да го добиете вашиот код за попуст.

Во промотивниот период ќе биде достапен дополнителен попуст на сетови. Преверете за кои производи станува збор и не пропуштајте ја единствената можност!

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Mizon Snail rutina vo 4 чекори (Mini Size)

2.505 ден 1.378 ден