Кошничка 0 x

Product

НЕМА НА ЗАЛИХА! Lively Vege Cleanse Sleeping Mask

1.360 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Зелениот комплекс кој содржи кељ, целер, магдонос и спанаќ нежно ја чисти и смирува вашата кожа додека спиете.

Состав: вода, глицерин, бутиленгликол, каприлен/капрински триглицерид, 1,2-хександиол, глицерил глукозид, амониум акрилоилдиметил лаурат/vp кополимер, пантенол, екстракт од лист од Brassica olearacea, екстракт од Apium graveolens, екстракт од Petroselinum sativum, екстракт од семе од Moringa oleifera, екстракт од лист од Spinacia oleracea, масло од семе од Orbignya oleifera, екстракт од Citrus junos, екстракт од Codium fragile, екстракт од Gardenia florida, пропандиол, етилхексилглицерин, екстракт од Verbena officinalis, екстракт од лист од Rosmarinus officinalis, екстракт од цвет од Chamomilla recutita, полиглицерил-3 метилглукоза дистеарат, церамид NP

НЕМА НА ЗАЛИХА! Lively Vege Cleanse Sleeping Mask

1.360 ден

Нема на залиха