Кошничка 0 x

Product

Papaya-S Крем за Сонце

1.210 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации

Papaya-S кремот за сонце е физичко и хемиско средство за ефективна заштита од сонце. Физичкото средство типично остава бели траги и овозможува релативно помала заштита од UVA-зраци отколку хемиското средство. Измешан со хемискиот крем за заштита Papaya-S кремот ефективно ја штити кожата и од UVA и од UVB-зраците. Може да се користи за кожа која е изложена на чести активности на отворено, кожа која сака природен тен, опуштена кожа на која и недостига еластичност, кожа која сака лесен и хидратантен крем за сонце, кожа која сака заштита од UVA/UVB-зраци со минимални бели траги.

Papaya-S Крем за Сонце

1.210 ден

Нема на залиха