Кошничка 0 x

Product

Pink Camellia Soombi Blooming Essence Face Oil

2.480 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Pink Camellia Soombi Blooming есенцијалното масло за лице е драгоцена мешавина на 9 чисти масла богати со аннтиоксиданси (масло од семе од камелија, масло од семе од грозје, масло од семе од Limnanthes Alba, масло од бабасу, масло од кокос, канола масло и масло од дива соја). Ова масло за лице видливо ја обновува и освежува кожата додека помага во заштитата од еколошките агресори. Тоа е богато со омега-3 масни киселини кои ја хранат кожата и го зачувуваат младешкиот изглед. Овозможува врвна хидратација оставајќи ја кожата мека, еластична и блескава. Маслото има лесна формула која моментално се впива и не остава масен сјај, а вашата кожа станува младешки блескава. Одговара на сите типови на кожа.

Pink Camellia Soombi Blooming Essence Face Oil

2.480 ден

Нема на залиха