Кошничка 0 x

Product

Pink Camellia Soombi Blooming Essence Serum

2.315 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Овој серум има брзо-апсорбирачка формула која интензивно ја хидрира кожата и ја одржува нејзината влажност со што ви дава здрав и блескав тен. Комбинацијата на екстракт од сладок корен и хијалуронска киселина дава оптимална хидратација за одржување на здрава еластичност на кожата. Цветната вода од камелија ја смирува, маслото од семе од камелија ја негува, а екстрактот од сладок корен ѝ дава разладувачки ефект на кожата. Збогатен со витамин Б5, овој серум за лице моментално хидрира за да овозможи совршена подготовка за наредните чекори од вашата рутина на нега на кожата.

Pink Camellia Soombi Blooming Essence Serum

2.315 ден

Нема на залиха