Попуст!

Pink Camellia Soombi Blooming Flower Cream

2 480,00 ден 1 488,00 ден

Нема на залиха

Категорија: таг

Овој луксузен крем помага за зацврстување и хидрирање на кожата додека го зајакнува нејзиниот природен потенцијал за подмладување и заштита од видливите знаци на стареење. Богат со аденозин и бисаболол овој чудотворен хидратантен крем помага во одржување на природниот колаген и освежување на уморниот тен. Цветната вода од камелија ја смирува, а маслото од семе од камелија ја негува кожата. Збогатен со витамин Е, овој крем за лице овозможува непрекината дневна хидрација за кожа мека како цветен лист.