Попуст!

Pink Camellia Soombi Blooming Flower Eye Cream

2 150,00 ден 1 290,00 ден

Категорија: таг

Овој крем за очи е моќно е моќно средство кое ги одмара вашите очи, ја намалува подуеноста и темните кругови околу очите, навлажнувајќи ја и видливо зацврстувајќи ја кожата околу очите. Одличен како за употреба преку ден така и за ноќ, овој иновативен третман со ефект на ладење ги освежува изморените очи. Лиценцираниот BioDtox комплекс кој го содржи е докажан во спречување на слободните радикали кои ја оштетуваат кожата и во подобрување на еластичноста.