Кошничка 0 x

Product

Pink Camellia Soombi Blooming Vitamin Radiance Booster

1.985 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Погоден за сите типови на кожа, овој дневен гел навлажнувач овозможува долготрајна хидратација благодарение на хиалурoнската киселина, која помага да се привлече и задржи водата. Витамините Б3 и Б5 помагаат во пренесување на влага таму каде што е најпотребна. Формулата за омекнување на кожата е дополнително збогатена со цветна вода од камелија која ја смирува кожата, масло од семе од камелија кое ја негува кожата, екстракт од зелен чај кој има анти инфламаторно дејство и растителни екстракти богати со бетаин и антиоксиданси. Овој навлажнувач ја остава кожата со чувство на свежина, спрема за ритуалот на нега кој следи.

Pink Camellia Soombi Blooming Vitamin Radiance Booster

1.985 ден

Нема на залиха