Кошничка 0 x

Product

Sea Daffodil Aqua Toner

1.340 ден 670 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Хидратантен тонер со екстракт од Pancratium maritimum кој овозможува богата хидратација на сува кожа и oсвежително цитрусно масло кое ја смирува и ревитализира кожата.

» прочитај повеќе

» помалку

Состав: Екстракт од лист од Аloe Barbadensis, глицерин, пропандиол, полиглицерил-10 лаурат, полиглицерил-10 миристат, екстракт од Verbena officinalis, екстракт од лист од Rosmarinus officinalis, екстракт од цвет од Chamomilla maritimum, етилхексилглицерин, екстракт од Pancratium maritimum, вода, бетаин, алантоин, **масло од Citrus limon, аденозин, **масло од лушпа од Citrus aurantium bergamia, масло од дрво Cedrus atlantica, **масло од Citrusaurantium bergamia, масло од дрво Cedrus atlantica. *сертифицирано органски **од природно есенцијално масло

Анти-ејџинг функционална козметика одобрена од KFDA (Министерство за безбедност на храна и лекови на Р. Кореја).

Sea Daffodil Aqua Toner

1.340 ден 670 ден

Нема на залиха