Кошничка 0 x

Product

Benton Hanji Body Wash Towel

570 ден

Нема на залиха

Уживајте во вашата мека и чиста кожа по освежувачкиот туш со пешкирот Hanji Body Wash. Природните влакна имаат одлична воздушна пропустливост, антибактериски и издржливи својства. Направено од 40% од врвен хартиен материјал „Hanji“ кој е антибактериски, пријатен за кожата, пропустлив во воздухот, дезодорирачки и издржлив. (Ханџи е традиционално корејско хартиено влакно кое е направено од кората на хартиена црница) Го чисти телото додека темелно го ексфолира.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Benton Hanji Body Wash Towel

570 ден

Нема на залиха