Кошничка 0 x

Product

COSRX Acne Pimple Master Patch

370 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Оваа хидроколоидна преврска интензивно ги извлекува нечистотиите додека создава заштитна бариера која штити од надворешни надразнувачи. Употребете ја за природен изглед при покривање на акни преку ден.

Употреба: Пред поставувањето исчистете го добро лицето исто така и рацете. Извадете лепенка со соодветна големина и покријте ја акната. Променете ја лепенката кога ќе стане бела и има апсорбирано маснотии.

COSRX Acne Pimple Master Patch

370 ден

Нема на залиха