Кошничка 0 x

Product

COSRX Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule

1.590 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Вискозен навлажнувачки серум што ја прави кожата еластична. Обезбедува длабинска хидратација за сува и дехидрирана кожа.

COSRX Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule

1.590 ден

Нема на залиха