Кошничка 0 x

Product

Данини органско масло од кафе 10ml

280 ден

Тоа е ладно цедено, не рафинирано, органско масло од кафе на домашниот бренд за природна козметика Данини.

Органското масло од кафе има регенеративно дејство на кожата, го поттикнува создавањето на колаген и ја зацврстува кожата на лицето. Има смирувачко и хидратантно дејство врз кожата.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Данини органско масло од кафе 10ml

280 ден