Кошничка 0 x

Product

Данини природен сапун со кафе 140g

250 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Природниот рачно изработен сапун со кафе одговара на сите типови кожа. Тој има неверојатна формула за длабинско чистење на кожата. Кафето како додаток, има пилинг ефект, ја поттикнува циркулацијата и делува против целулит. Може да се користи за ексфолијација на кожата на лицето и телото. Есенцијалното масло од рузмарин ја релаксира и регенерира кожата, додека маслото од еукалиптус делува антисептично.

Данини природен сапун со кафе 140g

250 ден