Кошничка 0 x

Product

Данини природен сапун со невен и мед 140g

250 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Природниот рачно изработен сапун со невен и мед, одговара на сите типови кожа. Тој е ефикасен против различни воспалителни процеси и габични инфекции, ја тонира и чисти кожата. Медот длабински ги чисти порите ѝ дава виталност и ја хидрира кожата, додека невенот делува антисептично. Есенцијалното масло од лимонова трева содржано во овој сапун има антиинфламаторно дејство, додека маслото од лаванда делува антибактериски и антифунгално.

Данини природен сапун со невен и мед 140g

250 ден

Нема на залиха