Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Holi Pop Detail Cara 01 Volume & Curl

530 ден

Нема на залиха

За совршен изглед на вашите трепки ви ја препорачуваме маскарата Holika Holika Holi Pop Detail Cara Volume & Curl. Закривената четкичка овозможува брзо да се создаде волумен без грутки рамномерно распоредувајќи ја маскарата. Формулата со целулозни влакна ги продолжува трепките давајќи им волумен и создавај дополнителен слој кој спречува маскарата да отпаѓа во текот на денот.

Содржи пантенол, витамин H и биотин кои ги штитат трепките, ги потхрануваат и го поттикнуваат нивниот раст.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Holi Pop Detail Cara 01 Volume & Curl

530 ден

Нема на залиха