Кошничка 0 x

Product

Holika Holika HOLI POP Jelly Tint OR02 Carrot

490 ден

„Мастила“ за усни со гел текстура со живи овошни нијанси кои на усните им даваат долготрајно обојување со природен изглед и хидратантен сјај без лепливост. Формулирани со екстракт од зелен домат за подобрување на еластичноста на усните и подобрување на брчките, екстракт од бобинки од глог за смирување и навлажнување на усните, како и екстракти од грејпфрут и калинка кои на усните им даваат здрава боја.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Употреба: Нанесете мала количина на усните.

Состав: вода, глицерин, метилпропандиол, 1,2-хександиол, трометамин, трехалоза, пентилен гликол, PEG-40 хидрогенирано рицинусово масло, карбомер, портокалова боја 4 (CI 15510), полиакрилат кросполимер-6, глицерил акрилат акрилна киселина кополимер, арома, феноксиетанол, стевиозид, етилхексилглицерин, бутилен гликол, црвена боја 33 (CI 17200), црвена боја 28 (CI 45410), алкохол, т-бутил алкохол, трис (тетраметилхидроксипиперидинол) цитрат, екстракт од плод од Pyrus malus (јаболко), екстракт од плод од Carica papaya (папаја), екстракт од плод од Rosa canina, екстракт од семе од Rubus Chamaemorus, екстракт од семе од Vitis vinifera (грозје).

Holika Holika HOLI POP Jelly Tint OR02 Carrot

490 ден