Кошничка 0 x

Product

Holika Holika HOLI POP Jelly Tint RD01 Cherry

490 ден

Нема на залиха

„Мастила“ за усни со гел текстура со живи овошни нијанси кои на усните им даваат долготрајно обојување со природен изглед и хидратантен сјај без лепливост. Формулирани со екстракт од зелен домат за подобрување на еластичноста на усните и подобрување на брчките, екстракт од бобинки од глог за смирување и навлажнување на усните, како и екстракти од грејпфрут и калинка кои на усните им даваат здрава боја.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Употреба: Нанесете мала количина на усните.

Состав: вода, глицерин, метилпропандиол, 1,2-хександиол, трехалоза, пентилен гликол, PEG-40 хидрогенирано рицинусово масло, глицерил акрилат/акрилна киселина кополимер, трометамин, карбомер, црвена боја 33 (CI 17200), феноксиетанол, арома, полиакрилат кросполимер-6, портокалова боја 4 (CI 15510), стевиозид, етилхексилглицерин, бутилен гликол, алкохол, трис (тетраметилхидроксипиперидинол) цитрат, екстракт од плод од Pyrus malus (јаболко), т-бутил алкохол, екстракт од плод од Carica papaya (папаја), екстракт од плод од Rosa canina, екстракт од семе од Rubus Chamaemorus, екстракт од семе од Vitis vinifera (грозје).

Holika Holika HOLI POP Jelly Tint RD01 Cherry

490 ден

Нема на залиха