Кошничка 0 x

Product

Holika Holika HOLI POP Water Tint 02 Grapefruit

490 ден

„Мастила“ за усни на водена база и течна текстура со живи овошни нијанси кои на усните им даваат долготрајно обојување со природен изглед и хидратантен сјај без лепливост. Формулирани со екстракт од зелен домат за подобрување на еластичноста на усните и подобрување на брчките, екстракт од бобинки од глог за смирување и навлажнување на усните, како и екстракти од грејпфрут и калинка кои на усните им даваат здрава боја.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Употреба: Нанесете мала количина на усните.

Состав: вода, пропандиол, глицерин, трехалоза, пентилен гликол, PEG-40 хидрогенизирано рицинусово масло, феноксиетанол, арома, карбомер, трометамин, бутилен гликол, стевиозид, етилхексилглицерин, црвена боја 28 (CI 45410), црвена боја 33 (CI 17200), алкохол, 1,2-хександиол, екстракт од плод од Punica granatum, трис (тетраметилхидроксипиперидинол) цитрат, екстракт од плод од Citrus paradisi (грејпфрут), екстракт од плод од Solanum lycopersicum (домат), екстракт од Portulaca oleracea, растворлив колаген, натриум хијалуронат, ксантан гума, екстракт од корен од Glycyrrhiza glabra (сладок корен), екстракт од плод од Hippophae rhamnoides, сок од лист од Aloe barbadensis, екстракт од корен од Paeonia lactiflora, екстракт од корен од Cnidium oficinale, екстракт од корен од Pueraria thunbergiana.

Holika Holika HOLI POP Water Tint 02 Grapefruit

490 ден