Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Jelly Dough Blusher 05 Rose 4.2g

760 ден

Нема на залиха

Пигментираното руменило може да се пофали со мека текстура слична на желе која се претвора во прав додека се прилепува на кожата со мазна и вибрантна завршница.

Употреба: Нанесете со четка и нежно тапкајте за да им дадете руменило на образите.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Jelly Dough Blusher 05 Rose 4.2g

760 ден

Нема на залиха