Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Jewel Light Skinny Eye Liner 04 Coconut Late

490 ден

Кремастата текстура непречено се нанесува за да даде убава линија на очите. Различните бисерни бои овозможуваат свеж изглед на линијата за очи и исто така, може да се користат како долготрајни сјајни сенки за очи. Слабата кремаста бисерна текстура овозможува супер деликатно и меко цртање.

Употреба: Нежно повлечете ја линијата за очи долж линијата на трепките.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Holika Holika Jewel Light Skinny Eye Liner 04 Coconut Late

490 ден