Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Jewel Light Skinny Eye Liner 07 Choco Tarte

490 ден

Нема на залиха

Кремастата текстура непречено се нанесува за да даде убава линија на очите. Различните бисерни бои овозможуваат свеж изглед на линијата за очи и исто така, може да се користат како долготрајни сјајни сенки за очи. Слабата кремаста бисерна текстура овозможува супер деликатно и меко цртање.

Употреба: Нежно повлечете ја линијата за очи долж линијата на трепките.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Jewel Light Skinny Eye Liner 07 Choco Tarte

490 ден

Нема на залиха