Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Wonder Drawing Skinny Eyebrow 01 Gray Black

590 ден

Нема на залиха

За совршени веѓи со природен изглед пробајте ги Wonder Drawing Skinny Eye Brow моливчињата на Holika Holika.

Веѓите ги надополнуваат со боја со природен изглед, а благодарение на својата текстура не се размачкуваат и нијансата останува долго време. Интегрираната на веѓите им дава дополнителна прецизност и совршена форма. Восокот, кој го содржат моливчињата придонесува за долготраен ефект и отпорност при потење. Содржи витамин C и шеа путер кој имаат поволно дејство врз кожата.

Употреба: Веѓите со помош на четка се поставуваат во саканата насока. Со помош на моливчето се зајакнува линијата на веѓите, а со мали линии се имитираат влакната на веѓите. Потребно е да се обрне поголемо внимание на повисокиот дел од веѓите и особено на работ на веѓата.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Wonder Drawing Skinny Eyebrow 01 Gray Black

590 ден

Нема на залиха