Кошничка 0 x

Product

iUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask 60ml

880 ден 761 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Тоа е ноќна маска во вид на крем која содржи екстракт од прополис и екстракт од кучешки трн кои на уморната кожа ѝ даваат интензивна влажност и исхрана додека спиете, за да таа биде чиста и свежа наутро.

Екстракт од прополис 16%
Исхраа и хидратација
За сите типови на кожа

Функционална козметика со двојна функција, осветлување и спречување на брчки.

Начин на употреба: По нанесувањето на производите од рутината за нега на лицето, нанесете соодветна количина од кремот и оставете да се апсорбира.

iUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask 60ml

880 ден 761 ден

Нема на залиха