Кошничка 0 x

Product

iUNIK Rose Galactomyces Essential Toner

1.210 ден 605 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Овој тонер помага во навлажнување, враќање на балансот и омекнување на чувствителната кожа, благодарение на екстрактот од роза и ферментите на галактомицес.

Вода од цвет од Rosa damascena  70%

Galactomyces Ferment Filtrate  10%

200ml

iUNIK Rose Galactomyces Essential Toner

1.210 ден 605 ден