Кошничка 0 x

Product

Tonymoly Delight Tony Tint 02 Red

370 ден

Нема на залиха

Delight мастила за усни на Tonymoly имаат лесна формула со овошен мирис која брзо се впива во усните и им дава мат обоен финиш кој останува во текот на целиот ден. Бојата можете лесно да ја интензивирате со додавање на неколку слоеви.

Покрај убавиот изглед овие мастила ги негуваат усните давајаки им ја потребната хидратација благодарение на комбинацијата на масла од шипинка, арган и јојоба.

 

 

 

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Tonymoly Delight Tony Tint 02 Red

370 ден

Нема на залиха