Кошничка 0 x

Product

Tonymoly Panda’s Dream Eye Patch

230 ден

Нема на залиха

Patch’s Dream Eye Patch, специјално дизајнирани да ја навлажнува и осветлува деликатната област околу очите. Исаполнет со екстракт од бамбус богат со амино киселини и витамин Б3, овој третман со свеж мирис впива во кожата, исполнувајќи  ги фините линии, темните кругови и подуеноста за инстантно видлив свеж изглед.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Tonymoly Panda’s Dream Eye Patch

230 ден

Нема на залиха