Кошничка 0 x

Product

Tonymoly Perfect Lips Shocking Lip – 03 Ruby Shocking

1.100 ден 990 ден

Tonymoly Perfect Lips Shocking Lip се долготрајни мастила за усни.

Верно на своето име, оваа супер долготрајна и високопигментирана формула ги обојува усните како тетоважа, трае цел ден без потреба од повторно нанесување во текот на денот!

Одберете трендовска нијанса која ќе ви даде шик изглед според вашиот карактер.

И нека не ве лаже лесната текстура – ова е џем формула преполна со масла што ги одржуваат усните хидрирани во текот на денот. Усните не само што изгледаат совршено шокантно, туку и шокантно совршено.

Збогатени со состојки кои ја негуваат кожата како витамин Е, масло од арган, масло од јојоба, масло од шипинка, шиа путер и др. на усните им ја пружаат потребната хидратација и нега.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Tonymoly Perfect Lips Shocking Lip – 03 Ruby Shocking

1.100 ден 990 ден