Кошничка 0 x

Product

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion

1.250 ден 625 ден

Нема на залиха

Воденeст лосион созелен чај кој пружа длабиска хидратација од ферментиран зелен чај.

Високо концентрираниот лосион е формулиран со преку 85% екстракт од зелен чај и помага во враќањето на влажноста на кожата, бидејќи пенетрира длабоко во кожата.

 

Клучни состојки:

 

– Чист ферментиран екстракт од зелен чај – Природно ферментиран зелен чај со високи анти -оксидантни и навлажнувачки придобивки за кожата, многу повеќе од свежиот зелен чај.

 

– Масло од лимонско семе – исполнето со антибактериски и антифунгални својства.

 

– масло од розово дрво – смирува и ревитализира.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion

1.250 ден 625 ден

Нема на залиха