Кошничка 0 x

Product

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Mask Sheet

220 ден 110 ден

Нема на залиха

Маска за лице наполнета со 100% екстракт од зелен чај, пантенол и 30 видови состојки проверени со EWG. Оваа маска е изработена од целулоза од растително потекло за да се обезбеди ефикасна абсорбција на хранливи материи во кожата. Неговата богата, но блага формула доаѓа со водена конзистентност, овозможувајќи брзо да се апсорбира во кожата и оставајќи ја веднаш смирена, хидрирана и сјајна. Погодена за чувствителна кожа.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Mask Sheet

220 ден 110 ден

Нема на залиха