Кошничка 0 x

Product

Unleashia Luv Hug Velvet Tint No.1 Be With 3.4g

705 ден 564 ден

Дадете им привлечeн изглед со мат боја на вашите усни, со Hug Velvet тинтовите на 𝗨𝗡𝗟𝗘𝗔𝗦𝗛𝗜𝗔.

Достапни во 6 нијаси сто се екстра лесни тинтови со мек финиш и кадифена текстура за удобно чувство на вашите усни.

Направени со пигмент кој може да го надградувате со додавање на слоеви, за да добиете нежна обоена градација за вашиот дневен изглед или поинтензивна боја за вечерната шминка.

За совршено мека и навлажнета кожа, овие тинтови содржат масло од семе од Orbignya попознат како масло од бабасу, маслиново масло и путер од семе од манго богато со витамин Е и витамин Ц. Овие масла се одлични антиоксиданти и навлажнувачи.

Што е многу важно, производите на 𝗨𝗡𝗟𝗘𝗔𝗦𝗛𝗜𝗔 се cruelty-free и вегански сертифицирани од PETA.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Unleashia Luv Hug Velvet Tint No.1 Be With 3.4g

705 ден 564 ден