Кошничка 0 x

Product

COSRX AC Collection Blemish Spot Clearing Serum

1.650 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Серум кој е комплетно режение за трагите од акни. Ги отстранува црвените и темните флеки исто така и лузните од акнни.

COSRX AC Collection Blemish Spot Clearing Serum

1.650 ден

Нема на залиха