Кошничка 0 x

Product

COSRX Full Fit Propolis Nourishing Magnet Sheet Mask

365 ден 290 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Збогатена со прополис, матична млеч и екстракт од мед, оваа лист-маска ѝ пружа прихрана и долготрајна хидратација на кожата.

COSRX Full Fit Propolis Nourishing Magnet Sheet Mask

365 ден 290 ден

Нема на залиха