Кошничка 0 x

Product

COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner 50ml

570 ден 450 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Propolis Synergy Toner e тонер со вискозна, но лесно впивлива и нелеплива текстура, со екстракти од мед и прополис. Содржи 72,6%екстракт од прополис на црна пчела и 10% екстракт од мед кои го подобруваат сјајот на кожата.

COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner 50ml

570 ден 450 ден

Нема на залиха