Кошничка 0 x

Product

COSRX Hydrium Watery Toner 150ml

1.390 ден 1.112 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Hydrium Watery Toner e хијалуронска киселина и алантоин.

Употреба: Нанесете рамномерно соодветна количина. Одбегнувајте ги очите. * Ефектот на овој тонер се зголемува со взаемното дејство при употребата со ампулите или кремите од Hydrium линијата, при што тој многу поинтензивно ја хидрира кожата.

Состав: вода, бутилен гликол, глицерин, 1,2-хександиол, алантоин, пантенол, натриум хијалуронт, пентилен гликол, натриум хијалуронат кросполимер, хидролизирана хијалуронска киселина, хијалуронска киселина, етилхексилглицерин, хидролизиран натриум хијалуронат.

COSRX Hydrium Watery Toner 150ml

1.390 ден 1.112 ден

Нема на залиха