Кошничка 0 x

Product

Данини природен сапун со зелена глина и активен јаглен 140g

250 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Природниот рачно изработен сапун со зелена глина и активен јаглен прави детокс на кожата и длабински ја чисти. Одговара за комбинирана и мрсна кожа. Зелената глина содржи многу минерални соли и олигоелементи кои поволно делуваат на проблематичната кожа. Активниот јаглен има исклучително адсорбциско својство ги привлекува и врзува отровите, нечистотија и бактериите по што лесно може да се отстранат со миење. Ја чисти и регенерира кожата на лицето и телото без да ја наруши природната влажност.

Данини природен сапун со зелена глина и активен јаглен 140g

250 ден

Нема на залиха