Кошничка 0 x

Product

FAEBEY Facial Mask IDEAL REMOVER with Regenine and Nelupure / 50ml

1.190 ден 499 ден

Тоа е гел маска за чистење и прочистување на кожата инспирирана од извонредноста на светите цветови на лотос, за да се постигне порцеланска кожа, сјајна, но без мрсен сјај. Содржи коктел од избрани растителни екстракти кои помагаат за чистење и ексфолијација на кожата на ефикасен начин благодарение на неговата природна содржина на AHA. Ги храни и заштитува и подлабоките слоеви на кожата. Дава инстант чувство на удобност. Кожата дише, се релаксира и ни дава целокупно пријатно чувство.

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Земја на производство: Шпанија

Состав: Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, Chlorella Vulgaris Extract, Nymphaea Caerulea Flower Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pyrus Malus Fruit Extract, Vitis Vinifera Skin Extract, Triticum Vulgare Bran Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Citric Acid, Lactic Acid, Tartaric Acid, Alcohol Denat, Benzyl Alcohol, Carbomer, Ethylhexyglycerin, Mannitol, Sodium Phytate, Sodium Hydroxide, Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Propanediol, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 77289.

FAEBEY Facial Mask IDEAL REMOVER with Regenine and Nelupure / 50ml

1.190 ден 499 ден