Кошничка 0 x

Product

FAEBEY Concentrate WRINKLE REDUCER with Argireline and Biopeptides / 30ml

1.350 ден 790 ден

Нема на залиха

Toa e регенерирачки серум со висока моќ на обновување на клетките, чија главна особина е да ја намали појавата на брчки и мимични брчки на лицето, особено во областите на контурата на очите или брчките на челото благодарение на неговиот ефект на затегнување како „ботокс“. Исто така доколку сакате да го подобрите изгледот на кожата пред некој настан, нанесувањето на неколку капки неколку дена пред настанот исто така ќе ја подобри областа на темните кругови.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Земја на производство: Шпанија

Состав: Aqua (Water), Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol, Alcohol Denat, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Crocus Chrysanthus Bulb Extract, Tocopheryl Acetate, Aodium Benzoate, Alcohol, Acacia Senegal Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate, Polysorbate 80, Triethylene Glycol, Lecithin, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance), Methylsilanol Mannuronate, Sodium Metabisulfite, Soy Isoflavones, Acetyl Hexapeptide-8, Citronellol, Limonene, Carnosine, Silybum Marianum Fruit Extract.

FAEBEY Concentrate WRINKLE REDUCER with Argireline and Biopeptides / 30ml

1.350 ден 790 ден

Нема на залиха