Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 250ml

690 ден

Нема на залиха

Содржи 92% ферментиран сок од лист од алое вера. Ферментираната содржина го зголемува ефектот на активните компоненти како алоето. На тој начин, помага вашата кожа да биде чиста и здрава, навлажнета, без чувство на лепливост.

Употреба: Нанесете соодветна количина на пешкир или сунѓер за туширање и направете меурчиња. Тријте го по целото тело како да правите масажа, а потоа исплакнете го телото.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Aloe 92% Shower Gel 250ml

690 ден

Нема на залиха