Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Aloe Cleansing Foam 150ml

680 ден

Нема на залиха

Екстрактот од лист од алое од островот Џеџу со богата хидратација, не го суши лицето и по миењето. Пенливиот чистач во вид на гел налик на желе, се претвора во меурчиња кои ја отстрануваат мртвата кожа, нечистотиите и ја прават кожата светла и мека.

Употреба: Користете млака вода да направите меурчиња, масирајте нежно а потоа исплакнете.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Aloe Cleansing Foam 150ml

680 ден

Нема на залиха