Кошничка 0 x

Product

Holika Holika HOLI POP Jelly Tint PK05 Rose

460 ден

Нема на залиха

„Мастила“ за усни со гел текстура со живи овошни нијанси кои на усните им даваат долготрајно обојување со природен изглед и хидратантен сјај без лепливост. Формулирани со екстракт од зелен домат за подобрување на еластичноста на усните и подобрување на брчките, екстракт од бобинки од глог за смирување и навлажнување на усните, како и екстракти од грејпфрут и калинка кои на усните им даваат здрава боја.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Употреба: Нанесете мала количина на усните.

 

Holika Holika HOLI POP Jelly Tint PK05 Rose

460 ден

Нема на залиха