Кошничка 0 x

Product

Holika Holika HOLI POP Water Tint 01 Tomato

399 ден

Нема на залиха

„Мастила“ за усни на водена база и течна текстура со живи овошни нијанси кои на усните им даваат долготрајно обојување со природен изглед и хидратантен сјај без лепливост. Формулирани со екстракт од зелен домат за подобрување на еластичноста на усните и подобрување на брчките, екстракт од бобинки од глог за смирување и навлажнување на усните, како и екстракти од грејпфрут и калинка кои на усните им даваат здрава боја.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Употреба: Нанесете мала количина на усните.

Состав: вода, пропандиол, глицерин, трехалоза, пентилен гликол, PEG-40 хидрогенирано рицинусово масло, феноксиетанол, арома, карбомер, трометамин, бутилен гликол, црвена боја 33 (CI 17200), стевиозид, етилхексилглицерин, портокалова боја 4 (CI15510), 1,2-хександиол, екстракт од плод од Punica granatum, трис (тетраметилхидроксипиперидинол) цитрат, екстракт од плод од Citrus paradisi (грејпфрут), екстракт од плод од Solanum lycopersicum (домат), екстракт од Portulaca oleracea, растворлив колаген, натриум хијалуронат, ксантан гума, екстракт од корен од Glycyrrhiza glabra (сладунец), екстракт од плод од Hippophae rhamnoides, сок од лист од Aloe barbadensis, екстракт од корен од Paeonia lactiora, екстракт од корен од Cnidium ocinale, екстракт од корен од Pueraria thunbergiana.

Holika Holika HOLI POP Water Tint 01 Tomato

399 ден

Нема на залиха