Кошничка 0 x

Product

iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream 30ml

940 ден 846 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Овој анти-ејџинг крем за нега против брчки се нанесува на областа околу очите и лицето. Соржи екстракт од прополис и екстракт од кучешки трн кои ја подобруваат еластичноста на кожата, го подобруваат тенот и ги отстрануваат фините линии.

Екстракт од прополис 40,5%
Екстракт од плод од Hippophae rhamnoides 9,2%
хидроксидецил убикинон 300 ppm

Начин на употреба: По нанесувањето на тонер, нежно нанесете на областа околу очите и лицето и оставете да се апсорбира.

iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream 30ml

940 ден 846 ден

Нема на залиха