Кошничка 0 x

Product

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner 200ml

1.210 ден 989 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Тоа е тонер во вид на гел, кој помага за длабинска хидратација и ревитализација на кожата. На кожата ѝ ги обезбедува потребните витамини благодарение на екстрактот од витаминско дрво и хијалуронската киселина.

Хијалуронска Киселина – 45%
Екстракт од Hippophae rhamnoides  5%
200ml

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner 200ml

1.210 ден 989 ден

Нема на залиха