Кошничка 0 x

Product

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule

1.390 ден

Користете ја Mizon Snail Repair Intensive ампулата доколку ви треба брзо решение за проблеми со кожа на која и е потребно нутритивна вредност како и за подобрување на состојбата со брчките. Високата концентрација на филтрат од слуз од полжав, обезбедува брзо обновување и потхранување на безживотната кожа. Овој дерматолошки тестиран производ, не содржи парабени и вештачки ароми, докажано безбеден е за употреба без да предизвика било какви иритации.

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: , Бренд:

Користете ја Mizon Snail Repair Intensive ампулата доколку ви треба брзо решение за проблеми со кожа на која и е потребно нутритивна вредност како и за подобрување на состојбата со брчките. Високата концентрација на филтрат од слуз од полжав, обезбедува брзо обновување и потхранување на безживотната кожа. Овој дерматолошки тестиран производ, не содржи парабени и вештачки ароми, докажано безбеден е за употреба без да предизвика било какви иритации.

Употреба: Нанесете ја после средството за чистење, тонерот и есенцијата. Тапкајте нежно за целосна апсорпција.

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule

1.390 ден