Кошничка 0 x

Product

Tonymoly Perfect Lips Shocking Lip – 08 Coral Shocking

1.100 ден 990 ден

Верно на своето име, оваа супер долготрајна и високопигментирана формула ги обојува усните како тетоважа, трае цел ден без да треба повторно нанесување во текот на денот! И нека не ве лаже лесната текстура – ова е џем формула преполна со масла што ги одржуваат усните хидрирани во текот на денот. Усните не само што изгледаат совршено шокантно, туку и шокантно совршено.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Tonymoly Perfect Lips Shocking Lip – 08 Coral Shocking

1.100 ден 990 ден