Кошничка 0 x

Product

Tonymoly The Chok Chok Green Intense Cream

1.190 ден

Нема на залиха

Формулиран со чист ферментиран екстракт од зелен чај. Oвој крем e богат со антиоксиданси  за да обезбеди интензивна хидратација без да биде леплив и премногу тежок за кожата. Кремот базиран на гел содржи над 63% ферментиран екстракт од зелен чај и и овозможува на кожата да ја задржи влагата долги часови со формирање на тенок хидрантен слој на сувата кожа.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Tonymoly The Chok Chok Green Intense Cream

1.190 ден

Нема на залиха