Кошничка 0 x

Product

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Essence 55ml

1.250 ден

Зелениот чај ќе ве приближи на чекор поблиску до постигнување совршено сјајна и навлажнета кожа. Оваа есенција е направена со над 80% ферментиран екстракт од зелен чај, антиоксиданс кој делува веднаш за да ја натопи кожата со потребната влаќност и да ја смири секоја иритација. Оваа лесна есенција веднаш ја апсорбира кожата и ја искористи моќта на екстракт од зелен чај што се одгледува една година, издржувајќи ги зимските и летните стресови на животната средина, како и маслото од лимонско семе кое работи како антифунгално средство. Исто така, во формулата е вклучено масло од розово дрво, кое помага да се смири кожата. Кажете здраво на убавата и сјајна кожа.

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Essence 55ml

1.250 ден